Budujemy boiska od 30 lat

• Firma DBS ENGINEERING posiada własny dział projektowy, który jest odpowiedzialny za przekształcenie początkowego pomysłu w gotowy projekt zgodnie z wymaganiami klienta i obejmujący wszystkie szczegóły techniczne. Sporządzi również kompletny plik projektu, zawierający wszystkie szczegóły dotyczące realizacji projektu.

Boiska Balonowe

• DBS ENGINEERING ma ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie wszystkich dziedzin inżynierii sportowej Firma DBS ENGINEERING oferuje połączenie wysokiej jakości produktów i usług. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dla klientów z całego świata.

Balony Sportowe

• Doświadczone ekipy montażowe. Wysoko wykwalifikowane i doświadczone ekipy montażowe firmy DBS ENGINEERING gwarantują dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu ukończenie obiektów w określonych ramach czasowych.

Infrastruktura sportowa

• Produkty i usługi firmy DBS ENGINEERING oparte są na uznanych normach i wytycznych UE. Wszystkie produkty DBS ENGINEERING są produkowane w UE i są odpowiednio certyfikowane. Gwarantujemy wysoką jakość usług wyróżniających się bezpieczeństwem, jakością wykonania i precyzją wykonania.

Hala pneumatyczna

• Niezawodność i szybka dostawa. Krótki czas realizacji produkcji, nowoczesna technologia i fachowa kadra oznaczają, że możemy osiągnąć wyjątkowo krótkie terminy dostaw dla określonych produktów.

Budowa obiektów sportowych

• Korzystne ceny. W porównaniu z naszą konkurencją i biorąc pod uwagę wysoką jakość naszych produktów i usług, nasza oferta jest bardzo korzystna pod względem ceny. Więcej za mniej.

Wyłączny przedstawiciel DBS Engineering w Polsce, Czechach i Słowacji

Boiska – sztuczna trawa