Gorący romans na lato

Nie dla mnie - blog

“Nie dla mnie” – książka na lato

0
Categories : Nie dla mnie

Książki Vi Keeland mogą być już dobrze znane tym czytelnikom, którzy uwielbiają literaturę romantyczną z nutką pikanterii. Tak właśnie można opisać twórczość Keeland, która doczekała się już wyróżnień w postaci nominacji do prestiżowych nagród oraz wygranych. W 2017 roku autorka doczekała się nagrody Australian Romance Readers Awards za książkę Egomaniac, która w Polsce również się pojawiła oraz doczekała się sporej sprzedaży. Vi Keeland nie zatrzymuje się z pisaniem powieści, a jej najnowszą pracą jest Nie dla mnie z księgarni internetowej tanmiaksiazka.pl. Jest to idealny romans na gorące lato.

“Nie dla mnie” od Vi Keeland – gorący romans na lato

Powieść romantyczna “Nie dla mnie” jest powieścią idealną na letni czas. Lektura ta idealnie umili długie wieczory oraz leniwe popołudnia. Książka jest nie tylko jak zawsze napisana w świetnym stylu Keealand, który łatwo i szybko się czyta, ale powieść prezentuje też całkiem oryginalną opowieść. Vi Keeland postanowiła tym razem opowiedzieć historię, w której wszystko zacznie się od rozwodu. Sytuacja ta jak wiadomo powszechnie kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i smutnym. W końcu rozwód to moment, w którym dwójka ludzi, którzy przysięgali spędzić ze sobą całe życie rozchodzi się. Wydarzenie to jednak nie stało się powodem do załamania dla Valentine, która postanowiła poszukać szczęścia na portalu randkowym. Kobieta mimo, że już w dość dojrzałym wieku 30 lat, dała radę znaleźć kogoś kto nie tylko przyciągnie jej uwagę fizycznie, ale także zachwyci ją inteligencją oraz humorem. Kim jest ów wybranek?

Pani pozna pana

Valentine poznała Forda. Jest on jak młody bóg. Wysportowany, umięśniony, a do tego nie brakuje mu również umiejętności socjalnych. To właśnie on przyciągnął uwagę Valentine. Kobieta jednak ma jedną wątpliwość w stosunku do Forda. Jest on dla niej stanowczo za młody. Mężczyzna nie dorównuje kobiecie wiekiem w żadnym stopniu. Ich związek raczej nie miałby przyszłości, a przynajmniej tak właśnie myśli Valentine. Jest ona sceptycznie nastawiona jednak postanawia spotkać się z mężczyzną w prawdziwym życiu tylko po to, by go poznać. Jego osobowość zdecydowanie za bardzo urzekła kobietę, by mogła ona o nim tak po prostu zapomnieć. Co dalej się wydarzy? Valentine oraz Ford spotkają się razem i to jest pewne. Całej reszty warto dowiedzieć się z premierowej pozycji Vi Keeland “Nie dla mnie“. Książka ma premierę już w lipcu 2021 roku. Fani dobrych romansów oraz zabawy muszą udać się do księgarni po swój egzemplarz.