Gorący romans na lato

Nie dla mnie - blog

Vi Keeland i romans po rozwodzie

0
Categories : Nie dla mnie

Książka “Nie dla mnie” (https://www.taniaksiazka.pl/nie-dla-mnie-vi-keeland-p-1531446.html) jest najnowszą pozycją od bestsellerowej Vi Keeland. Jest ona amerykańską pisarką, która jest także prawniczką oraz mamą trójki dzieci. Historia Keeland jest o tyle ciekawa, że sama autorka twierdzi, że swojego męża poznała w wieku zaledwie 6 lat. Od tego czasu uczucie między nimi nie wygasło, a sama Keeland już nie raz zapewniała, że jej życie uczuciowe wciąż kwitnie. Pisarka debiutowała w 2013 roku, a już niedługo jej kariera pisarska będzie obchodziła okrągłą dekadę. Pisarka w swoim dorobku ma już prawie 50 książek.

Co tym razem Vi Keeland przygotowała dla swoich fanów?

Vi Keeland nie przestaje zaskakiwać zarówno tempem pisania jak i samą treścią swoich książek. Najnowszym dziełem Keeland jest książka “Nie dla mnie“. Jest to historia, która opowiada nie tylko o romansie, ale także o nowym początku oraz poszukiwaniu nowej drogi, zaraz po porzuceniu starej. Główną bohaterką książki jest Valentine. Jest ona kobietą w kwiecie wieku, która aktualnie przechodzi wiele zmian w swoim życiu. Jest ona rozwódką, która dopiero niedawno rozstała się z mężem. Stało się to po całych 20 latach małżeństwa, które tak naprawdę nigdy nie miało się skończyć. Vi Keeland opowiada historię, która zapewne dotknęła już wiele kobiet. Cała masa rozwódek może tak naprawdę utożsamić się z Valentine. Kobieta mimo, że znajduje się w nowej sytuacji to jednak świetnie daje sobie z nią rady i stara się poznać kogoś nowego. Valentine poszukuje kogoś ciekawego na portalach randkowych. Wtedy też w jej życiu pojawia się on- Ford.

Od poznania przez internet do pierwszej randki

Valentine po poznaniu Forda jest kompletnie zauroczona jego osobą. Jest on nie tylko atrakcyjny fizycznie, ale także inteligentny. Wysportowany, umięśniony młodzieniec mógłby być marzeniem każdej kobiety jednak Valentine martwi wiek Forda. Jej zdaniem jest on dla niej za młody. Ford jednak nie myśli tego samego o Valentine. Ta dwójka ma szansę spotkać się w prawdziwym świecie jeśli tylko Valentine wyrazi na to zgodę. Jest ona zmieszana jednak koniec końców godzi się na spotkanie Forda w prawdziwym świecie. Jest on dla niej niewiarygodnie interesującym człowiekiem co ostatecznie przyciąga Valentine do Forda. Co dalej wyniknie z tej relacji? Premiera książki Vi Keeland już wkrótce, najlepiej zapoznać się z nią samemu. Fabuła oraz postacie w książce Vi Keeland są tego warte. Pisarka stworzyła wciągającą, porywającą opowieść o dwóch ludziach, którzy mogą dać sobie szansę.