Gorący romans na lato

Nie dla mnie - blog

Książka “Nie dla mnie” – zarys fabuły

0
Categories : Nie dla mnie

Książki Vi Keeland to jedne z bardziej popularnych romansów dostępnych na rynku czytelniczym. Twórczość Keeland zaczęła się w 2013 roku debiutem, który okazał się początkiem jej zawrotnej kariery pisarskiej, która toczy się dla Keeland na równi z jej drugim zawodem jakim jest ścieżka prawa. Vi Keeland jest także prawnikiem. Obie kariery Keeland nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego jednak Amerykanka dała radę sprawdzić się w obydwu polach co wydaję się być inspirujące. Prócz tego Keeland jest także spełnioną mamą trójki dzieci, która ma u boku ukochanego męża. Jej wybranek to osoba, którą Keeland poznała w wieku zaledwie 6 lat. Od tamtego czasu ścieżki pary nie rozeszły się, a wręcz zacieśniły. Jest to historia odwrotne do tej, którą można zobaczyć w powieści “Nie dla mnie“.

Książka “Nie dla mnie” – zarys fabuły

Książka “Nie dla mnie” od Vi Keeland jest opowieścią, która pokazuje, że po rozwodzie, nawet w dorosłym życiu może się jeszcze wiele wydarzyć, wliczając w to gorący romans. Bohaterką, którą czytelnik może poznać na kartkach powieści jest Valentine. Jest ona przeciętną kobietą, w średnim wieku, która myślała, że jej życie nie ulegnie teraz już żadnej zmianie. O dziwo jednak doszło do rozwodu z jej mężem, którego zdecydowała się poślubić w bardzo młodym wieku. Już w szkole średniej Valentine powiedziała sakramentalne tak. Decyzja ta jednak po 20 latach okazała się nie być tą właściwą. Teraz Valentine została sama jednak nie chce by tak pozostało. Właśnie dlatego postanowiła, że poszuka sobie kogoś na portalu randkowym. Jak udały się kobiecie te poszukiwania?

Valentine i jej poszukiwania


Valentine nie musiała długo szukać. Dość szybko poznała ona Forda. Jest on młodym mężczyzną, który wydaje się być po prostu ideałem. Jest one nieziemsko atrakcyjny, inteligentny, zabawny, a do tego wszystkiego ma wiele zainteresowań. Taki mężczyzna aż ciężko uwierzyć, że jeszcze sobie kogoś nie znalazł. Jednak Valentine nie to będzie zastanawiać, a raczej fakt, że Ford jest nieco za młody dla niej. Kobieta jest w wieku 30 lat i więcej, natomiast Ford nie dosięgnął jeszcze tego wieku. Kobieta stwierdza przed sobą jednoznacznie jest idealny, ale nie dla mnie. Mimo tej decyzji postanawia się ona spotkać z Fordem na żywo, by go poznać. Wydaje się on jej być zbyt interesujący, by tak po prostu mogła ona o nim zapomnieć. Valentine i Ford spotkają się na żywo. Czy spotkanie w cztery oczy zmieni przekonanie Valentine o Fordzie? Najlepiej dowiedzieć się tego samemu.